Forside/Værktøj & industri/Værktøj/Akku- & elværktøj/Milwaukee vinkelsliber 18V M18 ONEFSAG125XB-0X, HD Box, uden batteri & lader
Milwaukee vinkelsliber 18V M18 ONEFSAG125XB-0X, HD Box, uden batteri & lader
VARENUMMER: 500089328
Skaffevare
Leveringstid: 5-30 dage
icon-carrier
20 VARIANTER
icon-arrow
wishlist-icon
mobilepay-icondankort-iconmastercard-iconvisa-iconanyday-icon
Betal med MobilePay, kort eller Anyday
14 dages fuld returret efter modtagelse.
E-mærket sikker shopping siden 2016.
Beskrivelse
M18 FUELT ONE-KEYT 125 mm vinkelsliber med samme kraft som en 1200 W ledningsbaseret maskine.Smalt gearhus og håndtag samt vinklet batteri for ultimativ tilgængelighed og brugerkomfort.