Forside/Værktøj & industri/Værktøj/Akku- & elværktøj/Milwaukee vinkelsliber 18V M18 FSAGV125XPDB-0X, HD Box, uden batteri & lader
Milwaukee vinkelsliber 18V M18 FSAGV125XPDB-0X, HD Box, uden batteri & lader
VARENUMMER: 500089330
3 stk. på lager
Leveringstid: 1-3 dage
icon-carrier
Bestil før kl. 15.00, så sender vi samme dag. Læs mere.
20 VARIANTER
icon-arrow
wishlist-icon
mobilepay-icondankort-iconmastercard-iconvisa-iconanyday-icon
Betal med MobilePay, kort eller Anyday
14 dages fuld returret efter modtagelse.
E-mærket sikker shopping siden 2016.
Beskrivelse
M18 FUELT 125 mm vinkelsliber med variabel hastighed og samme kraft som en 1200 W ledningsbaseret maskine.Smalt gearhus og håndtag samt vinklet batteri for ultimativ tilgængelighed og brugerkomfort.