Forside/Værktøj & industri/Værktøj/Akku- & elværktøj/Milwaukee vinkelsliber 18V M18 FSAG125X-0, Leveres uden batter & lader
Milwaukee vinkelsliber 18V M18 FSAG125X-0, Leveres uden batter & lader
VARENUMMER: 500089320
40 stk. på lager
Leveringstid: 1-3 dage
icon-carrier
Bestil før kl. 15.00, så sender vi samme dag. Læs mere.
20 VARIANTER
icon-arrow
wishlist-icon
mobilepay-icondankort-iconmastercard-iconvisa-iconanyday-icon
Betal med MobilePay, kort eller Anyday
14 dages fuld returret efter modtagelse.
E-mærket sikker shopping siden 2016.
Beskrivelse
M18 FUELT 125 mm vinkelsliber med samme kraft som en 1200 W ledningsbaseret maskine.